Listopad 2012

Volný design: "Evanescence - Good Enough"

18. listopadu 2012 v 15:12 | Fender |  Volné
"Good Enough" je z 11. května 2011, ale i když Evanescence stihli vydat další album, než jsem se rozhodl zveřejnit tento design i tady, věřím, že na své aktuálnosti neztratil. Však samotná píseň "Good Enough", kterou tento design doprovází, v srdci žádného fanouška nikdy nezemře a nebude nahrazena novými hity.

Snad si stejně jako Evanescence najde i tento design nějaké své příznivce ...


Bonusky jsou ZDE.

Volný design: "Epica II - Serenáda o sebedestrukci"

18. listopadu 2012 v 15:05 | Fender |  Volné
Oproti předchozímu epikovskému designu je tento silně pochmurný, poměrně destruktivní, temný, bezútěšný a chladný. Proč? Protože takové je jejich nové album "Requiem for the Indifferent", kterým je nový design inspirován. Zatímco na "Design Your Universe" nás skupina varovala, kam se můžeme dostat, když budeme neustále zahledění jen do sebe, teď nám ukazuje, jak těžké je vrátit se z místa zatracení, na které se díky nenávisti všichni jednou dostaneme.

V této apokalypse jsme všichni společně.


Bonusky jsou ZDE.

Volný design: "Epica I - Design Your Universe"

18. listopadu 2012 v 14:58 | Fender |  Volné
Tento design je z 21.1. 2011, a i když Epica už vydala nové album a DYU není tím nejaktuálnějším, věřím, že nějakému fanouškovi, který by čirou náhodou zabloudil až ke mně, by se mohl hodit, ba dokonce i líbit. :D

Je to světlý design, což by asi u mě čekal málokdo, ale k Epice se mi právě světlé barvy hodí, zvlášť když ve svých textech vyzývají k otevření očí, uvědomění si reality, procitnutí ze snů a odklonění se od nenávisti.


Bonusky jsou ZDE.

John 5 - God Told Me To

15. listopadu 2012 v 10:17 | Fender |  Mé designy
Letos John vydal opět nové sólové album. Docela by mě zajímalo, jak to stíhá, když hraje ještě s Robem a hostuje, kde může, ale nad tím popřemýšlím jindy. Teď tady chci prezentovat svůj nový design s tímto kytarovým mágem ... a jak už jsem psal v minulém článku, bude jen a jen pro mě ... muhahahahaha ... No, jestli je to výhra, posuďte sami. Už kdysi jsem se pokusil o design pro sebe, ale i když nebyl úplně špatný, nijak ohromený jsem z něj taky nebyl. Teď ale chystám pro svůj hlavní blog opravdu poměrně velkou rekonstrukci, a tak považuji za vhodné načít novou éru svou tvorbou ...

Náhled:Komentářovky:

má:

starý komentář:

nový komentář:


Popisky:Avatárek:


A ikona:


Nevím, kdy ho nastavím ... snad o víkendu ...

Rekonstrukce zuří všude

14. listopadu 2012 v 21:06 | Fender
Plánuji rekonstrukci pro svůj hlavní blog - zatím ji mám sice vyhlášenou, ale vzhledem k tomu, že se stále nic neděje, se jedná spíš o takové pozastavení. Ve skutečnosti se snažím vymyslet vhodný design a úvodní článek ... paradoxně je pro mě snažší vymýšlet ten článek. Na designy, i když si stále hraji na velkého designotvůrce, jsem poměrně levý - zvlášť když jde o designy pro mě.

Nyní jsem se rozhodl pro sebe přeci jen něco stvořit. Chtělo to změnu! Většině mých návštěvníků vždy drásal oči pohled na tmavě červené písmo na červeném pozadí, a tak zde nyní prezentuji svůj nově stvořeý hněďoučký, trochu steampunkový design s Johnem. Je to, řekl bych, příjemná a výrazná změna ... neříkám, že jde o bůh ví jak dokonalý design, ale chtěl bych v následujících letech ladit blog už vždy dohněda.

Proč to píšu zrovna sem? Tento blog měl být kdysi o hudebních skupinách, které téměř nikdo příliš nezná, ale hned pár měsíců po založení jsem od záměru upustil, neboť mě nebavilo neustále vyhledávat nějaké novinky. Teď mě to znovu chytlo ... zároveň ale také potřebuji další blog na zkoušení designů. Už mám jeden - ZDE. Ale rád bych to trochu oddělil ... a sem bych nyní přidával jak novinky ze světa hudby, tak designy, ale pouze s hudební tématikou. Myslím, že hudební designy u mě zatím mají největší zastoupení, takže by se to tu mohlo poměrně i obměňovat a osvěžovat.

Z toho vyplývá, že chystám rekonstrukci i tohoto blogu, abych ho mohl vhodně přizpůsobit na nový cíl. Snad se mi bdue po návratu dařit o něco více. Chystám pár reportáží o albech vydaných v letech 2011-2012, speciální článek věnovaný Omega Lithium a také zvýšení návštěvnosti ... zatím sem tuším nikdo nechodí. Prčo taky? Co tady je? Ztaím nic ... ale přibydou jak designy, tak hudební novinky. Myslím, že je to vhodný kompromis.

Předchozí design:


Kdyby měl někdo zájem objednat si design, můžete mi napat požadavky do komentářů a kdybyste si chtěli prohlédnout mou straou tvorbu, kouknětě SEM.

Dobrou